Аукціон Портфоліо Авто в наявності Блог Контакти
Підібрати авто +380 (97) 980 3030

Етапи доставки авто з США в Україну

1. Доставка авто з аукціонних площадок

Доставка автомобілей з аукціонних площадок відбувається окремим транспортом за узгодженими тарифам.

2. Доставка в термінал

На цьому етапі проводиться огляд авто на відсутність документів чи ключів та готується фотозвіт, вся інформація вноситься в систему слідкування за доставкою

3. Транспортування в порт

Автомобілі загружаються по декілька штук в контейнери та відправляються в порт.

4. Транспортування на корабель

Доставлені в порт контейнери з автомобілями очікують на відвантаження на корабель. Корабель прибуває в порт та завантажується контейнерами.

5. Транспортування в порт призначення

Великі кораблі контейнеровози перетинають Атлантичний океан та розвантажуються в транзитних портах Європи. Після цього відбувається розвантаження контейнерів на менші кораблі для доставки в порт Одеси.

6. Розвантаження в порту Одеси

Корабель прибуває в порт Одеси та розвантажується. Контейнери з автомобілями перевозять до місця розвантаження та зберігання.

7. Розвантаження авто

Автомобілі розвантажуються з контейнерів працівниками портового терміналу. Після розвантаження автомобілі фотографують та розміщують на площадці зберігання в митній зоні.

Оплата

Етап

На першому етапі ми підписуємо договір перед купівлею авто на аукціоні та ви сплачуєте перший внесок у розмірі $500.

Етап

На другому етапі, після того, як ми виграли авто на аукціоні, ви сплачуєте інвойс та збір аукціону за придбаний автомобіль.

Етап

На третьому етапі ви сплачуєте митні збори та суму за доставку авто.

Розрахуйте вартість авто своєї мрії прямо зараз!

З чого складається процес розмитнення?

Процес розмитнення відбувається відповідно до Закону 2611 – VIII та включає в себе акцизний збір, мито і ПДВ.

Сплата акцизного збору — це один з обов’язкових пунктів розмитнення авто в Україні. Розраховується відповідно до виду транспорта, типу і об’єму двигуна (бензин, електро чи дизель) та року випуску авто. З 2018 до 2022 року акцизний збір з електроавтомобілей не стягується.

ПДВ складає 20% від митної ціни транспорту, ввізного мита та акцизного збору. З 2018 до 2022 року з електромобілей ПДВ не стягується.Мито складає 10% від загальної митної вартості транспорту, окрім наступних винятків:

Нарахування в Пенсійний фонд складають:

  • з авто, що привезені з Європи з 2019 року, стягується мито у розмірі 6,4%
  • з автобусів, що оснащені дизельними двигунами об’ємом від 5 літрів та вміщують більше 20 пасажирів, стягується мито у розмірі 20%
  • з нових автомобілей з об’ємом від 3 літрів стягується мито у розмірі 5%
  • з електромобілей мито не стягується
  • 3-5% від суми, розрахованої з актуального на момент проходження митної очистки прожиткового мінімуму - для авто, які раніше не ставились на облік в Україні
  • 3% — для авто ціною до 290 730 гривень
  • 4% — для авто ціною до 510 980 гривень
  • 5% — для авто ціною вище 510 980 гривень

Найпоширеніші запитання

1. Як купити авто з США

Зателефонуйте нам за номером +380 (67) 170 82 84 або залиште заявку, ми вислухаємо ваші побажання та підберемо ідеальне авто. Після придбання авто на аукціоні ми доставимо його в Україну, розмитнимо та відремонтуємо усі пошкодження. Розрахуйте вартість бажаного авто прямо зараз!

2. Які послуги надає Hunters Мисливці за тачками?

Ми створили максимально зрозумілий та чесний сервіс, який допомогає купувати якісне авто за доступною ціною для клієнта. Ми супроводжуємо наших клієнтів, починаючи з моменту підбору авто і до закінчення ремонту, адже ми хочемо, щоб наші клієнти до нас повертались до нас знову і знову.

3. Скільки коштують послуги Hunters Мисливці за тачками?

Повністю усі послуги під ключ коштують $950, доставка автомобіля з Одеси в будь-який куточок України $650.

4. Коли я отримаю своє авто?

Ви отримаєте відремонтований автомобіль з США через 2 місяці з моменту купівлі авто.

5. На яку суму грошей потрібно розраховувати при покупці авто?

Ви можете обрати авто з категорії Доступні, Стандартні та Ексклюзивні. Ми виграємо автомобілі як за $ 5 000, так і за $ 50 000. Ми підберемо для вас ідеальну тачку за вказаний вами бюджет.

6. Чи є можливість відслідковувати авто по етапам?

Наші спеціалісти звітують на кожному етапі купівлі та доставки авто з США в Україну. Ви отримаєте не лише усний чи письмовий звіт, але й фото та відео матеріали.

7. Чому потрібно обрати Hunters Мисливці за тачками?

Вам потрібно обрати Hunters Мисливці за тачками тому що: Під ключ Ми подбаємо про все за вас: підбір авто, доставку, ремонт, розмитнення та сертифікацію. Без переплат З Hunters Мисливці за тачками вам не доведеться доплачувати після доставки та ремонту авто. Ми завжди вкладаємося в бюджет клієнта. Сервіс Ми надаємо відмінний сервіс незалежно від бюджету клієнта. Ми завжди поруч навіть після завершення ремонту та передачі авто, адже ми прагнемо, щоб наші клієнти до нас поверталися. Авто на прокат Ми забезпечимо вас крутою автівкою на ваш смак, поки ви чекаєте на своє авто з Америки. Власне СТО У вас не виникне проблем з пошуком запчастин, матеріалів та СТО. В Hunters Гараж кваліфіковані спеціалісти приведуть ваше авто до ладу та нададуть фото і відео звіт усього процесу ремонту та історію запчастин. Граємо, поки не вполюємо вашу мрію! Ми граємо поки не оберемо ідеальне авто. Навіть якщо ви обрали машину, але після її приїзду в Україну вона вам не сподобалась, ми гратимемо далі, аж поки ви не знайдете ту саму тачку.

8. Чи зможете ви відремонтувати авто?

Ми відремонтуємо пошкодження будь-якої складності на власному надсучасному СТОHunters Гараж.

9. Скільки потрібно сплатити для першого внеску?

Перед початком підбору авто на аукціоні ви підписуєте договір та сплачуєте $ 500.

10. Чи можна відмовитись від покупки?

Від покупки можна відмовитись на будь-якому етапі купівлі. Навіть якщо ви дочекались свого авто з США і зрозуміли, що це не автівка вашої мрії, ми підберемо вам нове авто, а куплене раніше продамо.